Jdi na obsah Jdi na menu
 


MFK C - SLAVIA ORLOVÁ 1:3 (1:1)

V posledním podzimním utkání jsme nebyli horším týmem. Jen nás opustilo štěstí, nedali jsme penaltu a pár stoprocentních šancí se nám taky nepodařilo dotáhnout do konce.

Zápas pro nás začal nešťastně, první vážnější protiútok hostů a prohrávali jsme 0:1.
Pak jsme se několikrát dostali do šancí díky naší technické hře, ve které jsme měli nad soupeřem navrch. Adam Vondrák však neměl svůj den a svůj gólový účet už nenavýšil. Nakonec jsme mohli srovnat po penaltě nařízenou na Adama. Radek Foltyn ji proměnil, ale rozhodčí ji nechal opakovat a trenér rozhodl, ať ji podruhé kope Adam. Brankář jeho záměr vystihl, a tak jsme zaslouženě srovnali až po střele Ondry Foltyna. Bohužel my jsme, i když příležitosti na to byli, už branku nepřidali.  Pravdou je, že jsme měli jenom jednoho hráče na střídání a ve druhém poločase nám rychle docházeli síly.

A tak jsme se rozloučili s podzimní částí sezony prohrou. Potěšit mohou pochvalná slova orlovského trenéra, kterému  se výkon našich kluků líbil.

SESTAVA:

NOVÁK DOMINIK - FOLTYN RADEK, FOLTYN ONDŘEJ,  ŠŤASTNÝ DANEK, MENDLÍK PATRIK, TOROŇ ROBIN, SZCZYGIEL PETR,  VONDRÁK ADAM, CHOBOT ALEŠ, 

 

Náhledy fotografií ze složky PODZIM 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář